Vyberte jazyk:

0%

Tel. podpora +421 948 071 921
E-mail info@alitransgroup.sk
MENU  

O nás

Naša spoločnosť bola založená spoločným úsilím otca a syna v roku 2017. Všetko to začalo s dvoma dodávkami a veľkým odhodlaním. Od začiatku bolo našim cieľom poskytovať kvalitné prepravné služby so zameraním na časovo náročné zásielky. Obaja majitelia firmy si na začiatku vyskúšali všetky pracovné pozície v tomto obore od špeditéra, cez šoféra dodávky až po skladníka.
Skúsenosti ktoré sme vďaka tejto ceste získali sa ukázali ako kľúčové pri budovaní úspešnej logistickej spoločnosti. Dnes náš tím tvoria mladí, ambiciózni a skúsení ľudia, ktorí sú pripravení riešiť každú situáciu od naloženia tovaru až po jeho včasné doručenie.
Od prvého dňa sa snažíme, čo najrýchlejšie vyhovieť požiadavkám našich klientov a dodať im službu s čo najkvalitnejším servisom. Našich zákazníkov si vážime natoľko, že je pre nás prioritou aby nás v prípade potreby zastihli v akomkoľvek čase.

Hodnoty spoločnosti

Lojálnosť

Vždy uprednostňujeme dlhodobú spoluprácu namiesto jednorazových transakcií preto vernosť a oddanosť je niečo na čo sa môžu naši klienti stále spoľahnúť.

Zdvorilosť

Akákoľvek náročná situácia v priebehu spolupráce nastane, každý člen tímu si plne uvedomuje že riešenie problému začína už pri správne zvolenej komunikácii.

Spoľahlivosť

Nezáleží aká je aktuálna situácia na trhu, náš tím tu bude stále pre vás.

Referencie od klientov (Zdroj: Google)
Čo o nás hovoria zákaznici
team
Veľmi dobrá spoločnosť, skusený team ľudí, vrelo odporúčam.
Bohuš Vyskočil
Polecam współpracę, dobry kontakt, terminowa płatność.
Dominika Pokropska
Amazing company, we had a lot of transports together and they always had a professional approach, respectful and amazing staff and overall an experience we wish all the carriers would have working with a carrier. We can’t recommend them enough, they are AMAZING!
Axel Toretto

Veľmi dobrá komunikácia, profesionálny a prozákaznícky prístup. Odporúčam 👌🏻

Jana Lesná

Zabezpečená expresná preprava z Holandska na Slovensko. Všetko prebehlo podľa dohody. Ďakujem.

Dominik Šugerek

Maximalni spokojenost.Velice prijemne vystupovani,platba vzdy na cas.Neni co bych mohl vytknout.

Tom J.