Vyberte jazyk:

0%

Tel. podpora +421 948 071 921
E-mail info@alitransgroup.sk
MENU  

 Služby

Naše základne služby
Čo všetko vieme
zabezpečiť
VNÚTROŠTÁTNA PREPRAVA TOVARU
MEDZINÁRODNÁ PREPRAVA TOVARU
EXPRESNÁ PREPRAVA TOVARU
PREPRAVA NEBEZPEČNÝCH ZÁSIELOK
PREPRAVA CHLADENÉHO A MRAZENÉHO TOVARU

Ak hľadáte rýchlu a spoľahlivú možnosť prepravy tovaru, spoločnosť ALITRANS GROUP s.r.o. je pre vás tá správna voľba.  V akomkoľvek odvetví priemyslu je veľmi dôležité správne načasovať dodanie tovaru, a preto ku každej požiadavke od našich klientov pristupujeme hneď od začiatku s veľkým nasadením. Jednotlivé požiadavky okamžite spracujeme a v čo najkratšom čase sa snažíme nájsť optimálne riešenie. Častokrát už do 30 minút vám od nás príde cenová ponuka spolu s rozmermi vozidla, časom nakládky, vykládky a odhadovaným časom trvania prepravy.

Každý dopyt na prepravu je priradený konkrétnemu pracovníkovi, ktorý sa vždy snaží nájsť to najvhodnejšie riešenie pre klienta.

Včasné doručenie je pre nás priorita číslo jeden , preto po vyžiadaní vieme poskytnúť  zákazníkovi priamo GPS sledovanie vozidla aby mal vždy aktuálne informácie o polohe svojho tovaru.

Ak je rýchlosť dodania pre vás to najdôležitejšie, váš tovar po naložení prepravíme priamo príjemcovi. Žiadne zastávky na naloženie iného tovaru, len priama cesta na miesto určenia.

Dlhodobo spolupracujeme s dopravcami z celej Európskej únie, čo nám umožňuje zabezpečiť prepravu pre nášho zákazníka z ktoréhokoľvek štátu potrebuje.

So stúpajúcim  počtom klientov sa naše know-how rokmi zdokonaľuje a preto sme vždy pripravení vyriešiť každú požiadavku našich klientov overeným spôsobom.

Vďaka našim partnerským dopravcom nie sme obmedzení len na vlastný vozový park, ale máme k dispozícii vozidlá po celej Európe.

Máte záujem o využitie našich služieb ?
Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu

    Kontaktné údaje na Vás
    Informácie o tovare
    Informácie o preprave


    Dátum doručenia: